Zrobimy Wasz Ślub

W ofercie posiadają kompozycje kwiatowe okolicznościowe, bukiety ślubne, dekoracje z żywych roślin, kompozycje imprezowe w szkłach a także nasadzenia roślin doniczkowych. Ponadto przygotują dla Was zaproszenia, winietki, księgi gości i mapy ułożenia stołów. W ofercie posiadają także do wypożyczenia krzesła, ścianki, lampiony, dywany, skrzynki na koperty i wszystko co jest potrzebne w dniu ślubu. A na koniec przygotują również podziękowania dla Gości oraz Rodziców.

Opis

Zrobimy Wasz Ślub

Kwiaty
Dekoracje
Wypożyczalnia
Poprzedni
Następny

Zorganizowali więcej ślubów niż płatków w bukiecie Panny Młodej! Lubią rozgorączkowane i entuzjastyczne Panny Młode, ale nie mniej Te, które nie wiedząc czego mają się spodziewać- zwyczajnie się denerwują.

Mają niespożyte pokłady pozytywnej energii. Jest ona niezwykle przydatna podczas organizacji tego Niezwykłego Przedsięwzięcia, ponieważ doba od środy poprzedzającej wesele kończy się w późnych godzinach soboty…

W kwiaciarni Anki-CudaWianki przygotują  dla Was:

  • kompozycje kwiatowe okolicznościowe
  •  bukiety ślubne
  • dekoracje z żywych roślin
  • kompozycje imprezowe w szkłach
  • nasadzenia roślin doniczkowych

 

Z kolei w biurze Zrobimy Wasz Ślub przygotują:

  • zaproszenia, winietki, księgi gości, mapy ułożenia stołów
  • wypożyczą krzesła, ścianki, lampiony, dywany, skrzynki na koperty i wszystko co jest potrzebne w dniu ślubu
  • przygotują podziękowania dla Gości oraz Rodziców

 

Masz swoje pomysły? Wiedzą jak je wcielić w życie!  Masz koncepcję nad którą należy jeszcze popracować? Podadzą Ci gotowe odpowiedzi! Nie jesteś zdecydowana i czujesz że świat kręci się tylko wokół rzeczy, które masz do zrobienia? Mają gotowe reality z imprez, które już się odbyły. Pokażą Ci jak wykonają to Dla Ciebie! 

Nie masz zamówionych jeszcze usługodawców na Ten Dzień? Mają dla Ciebie gotową bazę sprawdzonych partnerów, z którymi już współpracowali. Na dodatek lubią dużo mówić, pić dobrą kawę i spełniać Wasze marzenia. 

Pakiet srebrny

Pakiet srebrny

Pakiet złoty

Pakiet złoty

Pakiet platynowy

Pakiet platynowy

Zrobimy Wasz Ślub

Doświadczenie, pasja, moc pozytywnej energii 🙂

Dodatkowe informacje

Lokacja

Poznań

Kategoria

Dekoracje

Style

Boho, Glamour, Industrial, Klasyczny, Rustykalny