Marta Skrzypecka Fotografia

Mam na imię Marta i fotografuję miłość! Zwracam uwagę na detale, a w fotografii robię coś na 100% albo wcale, utożsamiając się z produktem, który oddaję. Jestem Waszą ,,przyjaciółką od zdjęć’’. Dbam, aby wszystko przebiegło bez stresu- w profesjonalnej i jednocześnie przyjaznej atmosferze.

Kategorie: , , ,

Opis

Marta Skrzypecka
Fotografia

Z akcentem na emocje!
Bez stresu!
Dbając o szczegóły!
Previous slide
Next slide

Fotografuję miłość!

Nazywam się Marta Skrzypecka. Uwieczniam na zdjęciach Wasze wymarzone śluby, z akcentem na emocje i rodzinną atmosferę, dbając o szczegóły i
profesjonalne ujęcia.

Pokazuję Was w taki sposób,  jaki sami siebie nie zobaczycie. Wasze emocje, twarze bliskich gdy składacie ślubną przysięgę, wyjątkowość ślubnego dnia już od przygotowań i po prostu to jak pięknymi ludźmi jesteście.

Swoją firmę założyłam tuż po liceum. Nie miałam drogiego sprzętu, lecz co miałam- to pasja i MIŁOŚĆ do tego co robię. Udowodniłam sobie, że mogę pracować tak, jak kocham najbardziej i robię to do dziś.

Zwracam uwagę na detale, w fotografii robię coś na 100% albo wcale, utożsamiając się z produktem, który oddaję. Jestem Waszą ,,przyjaciółką od zdjęć’’. Dbam, aby wszystko przebiegło bez stresu- w profesjonalnej i jednocześnie przyjaznej atmosferze.


Chętnie Was poznam, posłucham o Waszym wymarzonym ślubie, a później uwiecznię go
na moich zdjęciach

Pakiet BASIC

Pakiet PERFECT

Pakiet PREMIUM

Skontaktuj się z nami

Marta Skrzypecka
Fotografia

Fotografuję miłość!

Dodatkowe informacje

Lokacja

Kraków

Kategoria

Foto

Style

Boho, Industrial