Lody Rullon

Co będzie czuła Wasza babcia, która dostanie lody samodzielnie przygotowane przez wnuczków? Jak duża będzie radość dziesięciolatki, która zostanie najmłodszym lodziarzem świata? Co pomyśli o was najlepszy przyjaciel, który na Waszym weselu spróbuje smaku, na nowo definiującego hasło „pyszne lody”?

Opis

Lody Rullon

Personalizacja oprawy.
Zaskakujące smaki.
Rolowane na żywo!
Poprzedni
Następny

na Wasz ślub!

Co będzie czuła Wasza babcia, która dostanie lody samodzielnie przygotowane przez wnuczków? Jak duża będzie radość dziesięciolatki, która zostanie najmłodszym lodziarzem świata? Co pomyśli o was najlepszy przyjaciel, który na Waszym weselu spróbuje smaku, na nowo definiującego hasło „pyszne lody”?

Martini z wiśnią i migdałami, Karmel z solonym fistaszkiem, Kinder Bueno z prażonym orzechem laskowym i czekoladą to tylko niektóre z naszych propozycji. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Siostrzeniec, dziadek i kuzynka z pewnością znajdą coś dla siebie.

Ciastko oreo w połączeniu z nutellą i autorską bazą lodową. Siekane, mieszane ze sobą. Podawane w formie stylowych rulonów. W nieograniczonych ilościach. Wszystko to na oczach gości. Jak bardzo jest to zaskakujące w porównaniu z lodowym pucharkiem
podanym do stolika? Jaki wyraz twarzy będzie miał wujek jak to zobaczy?

Lody Rullon

Stylowe lody na Wasz ślub!

Dodatkowe informacje

Lokacja

Katowice, Kraków

Kategoria

Atrakcje weselne, Food

Style

Glamour, Industrial