Kreatywne Pole

W odpowiedzi na potrzeby panujących trendów – powrotu do natury, stworzyli stylowe animacje i warsztaty, które swoją estetyką nie narzucają się, tworząc wspaniałe POLE do rozwoju KREATYWNOŚCI. Wiedzą jak ważne jest by w tym szczególnym dniu radowała się z Wami cała rodzina i dlatego pragną uatrakcyjnić najmłodszym gościom weselne chwile. Dzięki temu, również starsi goście będą mieli czas na świętowanie z Wami, bo przecież na weselu każdy powinien się bawić.

Opis

Kreatywne Pole

Kreatywność
Styl
Indywidualizm
Previous slide
Next slide

Stylowe animacje dla dzieci

W odpowiedzi na potrzeby panujących trendów – powrotu do natury, stworzyli animacje, które swoją estetyką nie narzucają się, tworząc wspaniałe POLE do rozwoju KREATYWNOŚCI.

Wiedzą jak ważne jest by w tym szczególnym dniu radowała się z Wami cała rodzina i dlatego pragną uatrakcyjnić najmłodszym gościom weselne chwile. Dzięki temu, również starsi goście będą mieli czas na świętowanie z Wami, bo przecież na weselu każdy powinien się bawić.

Wszystkie Ich materiały, wyposażenie, elementy kreatywne są wybierane ze szczególną uwagą! Wiedzą,  że każda Para chce mieć jak najpiękniejsze wesele i dlatego cały Ich sprzęt jest w kolorach natury co sprawia, że estetyką wpasowuje się do każdego rodzaju stylizacji ślubnej, począwszy od Boho, aż po surowy styl Industrialny.

Pakiet srebrny

Pakiet srebrny

Pakiet złoty

Pakiet złoty

Pakiet platynowy

Pakiet platynowy

Skontaktuj się z nami

Kreatywne Studio

Niezapomniane animacje dla dzieci...

Dodatkowe informacje

Lokacja

Poznań

Kategoria

Atrakcje weselne

Style

Boho, Glamour, Industrial, Klasyczny, Rustykalny