DJ Noan

Jest djem, konferansjerem i wodzirejem w jednej postaci, ale wesela prowadzą zawsze w dwie osoby. Uwielbia wesela i możecie być pewni, że zawsze daje z siebie maksimum możliwości. Posiada nowoczesne stanowisko, które wkomponuje się w każde otoczenie. Słucha Waszej wizji, udziela dobrych rad i następnie wspólnie dążycie do stworzenia niezapomnianego wesela!

Opis

DJ Noan

Słucha wizji
Udziela dobrych rad
Daje maksimum
z siebie
Previous slide
Next slide

DJ , konferansjer, wodzirej

Uwielbia wesela i możecie być pewni, że zawsze daje z siebie maksimum możliwości. Słucha Waszej wizji, udziela dobrych rad i następnie wspólnie dążycie do stworzenia niezapomnianego wesela!

Specjalizuje się w prowadzeniu wesel. Oprócz doboru muzyki, gada do mikrofonu i prowadzi całe wydarzenia w taki sposób jaki wspólnie ustalicie. Wasz dzień musi być przygotowany jak najlepiej dlatego przykłada ogromną uwagę do tego co wspólnie ustalicie i na czym Wam zależy. Dobór odpowiednich podwykonawców na imprezę, której nie da się powtórzyć ani skopiować, jest trudnym i czasochłonnym zadaniem. Warto zaufać osobie, która nie zawiedzie i sprawdzi się w 100%. Predyspozycje, umiejętności, przeczucia, obserwacje – to wszystko potrzebne jest dobremu DJ’owi weselnemu. Mam to i On – DJ Noan 😀 

Pakiet srebrny

Pakiet srebrny

Pakiet złoty

Pakiet złoty

Pakiet platynowy

Pakiet platynowy

Do 50 km. od Wrocławia

Cała Polska – 1,20 zł/km

Skontaktuj się z nami

DJ Noan

Wspólnie dążycie do stworzenia niezapomnianego wesela...

Dodatkowe informacje

Lokacja

Wrocław

Kategoria

Muzyka

Style

Boho, Glamour, Industrial, Klasyczny, Rustykalny